Funkcjonalne szafy nie tylko do dużych pomieszczeń

Szafa – mebel, którego bez wątpienia nie może zabraknąć w domu. Dzięki niemu możliwe jest przechowywanie nie tylko odzieży i obuwia, ale także wielu innych artykułów – przedmiotów sezonowych, dokumentów, dziecięcych zabawek… Szafy w mieszkaniu są niezwykle potrzebne, jednak każdy powinien podczas wyboru tego mebla kierować się własnymi potrzebami oraz indywidualnymi oczekiwaniami, które pozwolą mu na wybranie produktu najlepiej spełniającego swoją funkcję.

Szafy znajdują zastosowanie w przedpokojach, pokojach dziennych, młodzieżowych, gościnnych, biurach, ale przede wszystkim sypialniach. To właśnie tam sięgamy zwykle od razu po przebudzeniu w poszukiwaniu odpowiednich ubrań. Szafa powinna być na tyle duża, aby pomieścić wszystkie niezbędne artykuły, jednak musi być również dostosowana do naszych możliwości. W niewielkich pomieszczeniach bardzo dobrze sprawdzają się szafy lustrzane, które optycznie powiększają przestrzeń, jednocześnie odgrywając rolę szafy i lustra. W takich sytuacjach świetnym rozwiązaniem są także drzwi przesuwne, które nie zabierają niepotrzebnie miejsca podczas otwierania i zamykania.

Ciekawe propozycje szaf sypialnianych oferuje AKORD MEBLE. Zarówno miłośnicy prostoty i elegancji, jak i osoby poszukujące bardziej zróżnicowanych rozwiązań, mogą liczyć na szeroki wybór produktów dostępnych w konkurencyjnych cenach. Uniwersalna kolorystyka, wśród której dominują takie barwy, jak sonoma, wenge czy biel, ale przede wszystkim wysoka jakość sprawiają, że szafy sypialniane są doceniane przez klientów stawiających przede wszystkim na solidne, starannie wykonane wyroby.

Szafy, które są obecnie dostępne na rynku, charakteryzują się na tyle ponadczasowym designem, że w łatwy sposób można je swobodnie łączyć z innymi elementami wyposażenia wnętrza, dzięki czemu możliwe jest stworzenie przestrzeni doskonale dopasowanej do indywidualnych potrzeb. Każdy z nas ma przecież inne oczekiwania, zróżnicowane potrzeby i gusta, każdemu zależy na przechowywaniu w szafie innego rodzaju artykułów. Jedni wolą, kiedy jest dużo szuflad, inni z kolei cenią sobie przestrzeń przeznaczoną do przechowywania ubrań wiszących, jeszcze inni stawiają po prostu na półki. Dużo zależy od wielkości pomieszczenia, które w największej mierze warunkuje wygląd szafy, jednak w przypadku wnętrz, w których nie ma wiele miejsca i wybrana szafa musi być stosunkowo wąska, bardzo dobrym rozwiązaniem są praktyczne nadstawki, które zapewniają trochę dodatkowego miejsca do przechowywania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here