Internetowe aukcje sprzętu poleasingowego

Przedsiębiorcy poszukujący na potrzeby swoich firm wysokiej klasy maszyn budowlanych czy rolniczych, bardzo często korzystają z możliwości ich zakupu w tzw. ofertach poleasingowych. Zamiast nowego, kosztującego kilkadziesiąt czy nawet kilkaset tysięcy złotych pojazdu, mogą dostać ten sam sprzęt w znacznie niższej cenie. Używane max kilka lat, sprawdzone technicznie – są doskonałą alternatywą dla zakupu nowych, drogich oryginałów.

Korzyści sprzętu poleasingowego

Podstawową korzyścią zakupów maszyn poleasingowych jest oczywiście ich cena. Wiele firm w początkowym etapie prowadzenia swojej działalności, nie jest w stanie kupić kilku nowych maszyn od ręki. Zaburzenie płynności finansowej mogłoby w takiej sytuacji pogrążyć firmę, zamiast przyczynić się do jej dynamicznego rozwoju. Maszyny rolnicze poleasingowe to pojazdy, które pierwszy właściciel kupił w stanie zupełnie nowym, a po np. dwóch, pięciu czy sześciu latach używania, wystawił na sprzedaż. Taki sprzęt jest sprawdzany przez rzeczoznawców, więc nowy nabywca ma gwarancję sprawności technicznej, przy okazyjnej cenie. Dodatkowo, ma pewność, że będzie drugim właścicielem pojazdu, co również ma ogromne znaczenie.

Aukcje poleasingowe – jak to działa?

Internetowe aukcje poleasingowe, dostępne dziś na platformach jak np. https://www.klaravik.pl/ to miejsca, w których nie tylko można kupić potrzeby sprzęt od ręki, ale i licytować jego cenę! Plusem jest tu możliwość kupienia np. ciągnika, podnośników przegubowych, ciężarówki czy ładowarki teleskopowej w takiej cenie, jaką uda nam się wylicytować nad innymi chętnymi. Licytacja jest szansą na zakup maszyny w jeszcze lepszej cenie, niż gdyby kupowało się jej po wartości rynkowej i nienaruszalnej ani o złotówkę w jedną czy drugą stronę.

Do aukcji leasingowych może przystąpić każdy, kto zarejestruje się na takiej platformie i odpowiednio uzupełni profil. Dzięki temu obie strony transakcji będą miały pewność rzetelnej i transparentnej współpracy, co przełoży się na obustronną satysfakcję z zakupów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here