zabiegi na rozstępy

Zabiegi wyszczuplające mają za zadanie wymodelować sylwetkę. Wykonywane są one dobrych salonach kosmetycznych. Takie zabiegi nie służą jedynie pozbyciu się paru kilogramów: pozwalają też na ujędrnienie skóry oraz usunięcie niechcianych blizn i zmian. Warto jednak pamiętać, że takie zabiegi to nie jest sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, a jedynie dodatek do regularnych ćwiczeń i diety.

Główne cele zabiegów wyszczuplających

Zabieg na rozstępy, wyszczuplające, czy ujędrniające mają na celu przede wszystkim poprawienie jędrności naszej skóry, usunięcie przebarwień i blizn, a przy okazji wyszczuplają sylwetkę. Jak to się dzieje? Otóż komórki tłuszczowe gromadzą się głównie w warstwie podskórnej, czyli łatwo jest do nich dotrzeć. Można więc je łatwo zniszczyć.

Wykonując zabiegi, nie pozbędziemy się jednak nadwagi, ani nie uleczymy chorób związanych z otyłością. Ich głównym celem jest właśnie pozbycie się grupy komórek tłuszczowych w miejscach, w których nie jesteśmy w stanie zniwelować tłuszczu za pomocą ćwiczeń i diety, na przykład na twarzy, na udach, po bokach.

Aby osiągnąć najlepsze wyniki, to specjaliści zalecają przejście na dietę niskotłuszczową na około miesiąc przed zabiegiem. Dobrze jest poddać się specjalnym masażom (np. endermologii), które poprawią ukrwienie i krążenie limfy.

Mezoterapia nie tylko na twarz

Zabieg mezoterapii jest popularny głównie w kontekście twarzy, gdyż ujędrnia ją i redukuje zmarszczki. Mezoterapia mikroigłowa rf idealnie sprawdza się, jeśli chodzi o wyszczuplanie twarzy. Niewiele osób wie, że można jej też użyć na inne części ciała. Ramiona, brzuch, biodra czy uda to miejsca, z których trudno jest zrzucić nadmiarową tkankę tłuszczową, a właśnie parę zabiegów mezoterapii mogłoby na to pomóc.

Wyszczuplanie ultradźwiękami

Zabieg wyszczuplania ultradźwiękami jest nieinwazyjni i bezpieczny. Polega on na przenikaniu ultradźwięków do głębokich warstw skóry i niszczą komórki tłuszczowe. Ultradźwięki emitowane są przez specjalną głowicę. Podczas zabiegu urządzenie cały czas kontroluje temperaturę ciała pacjenta, co jest ważne, gdyż ultradźwięki i rozrywanie powiązań pomiędzy komórkami tłuszczowymi, wyzwala dodatkową energię i może prowadzić do przegrzania organizmu.

Odchudzająca moc masaży

Masaże odchudzające są niezwykle dobrze działające na redukcję tkanki tłuszczowej i, co więcej, często mają dodatkowe lecznicze działanie. Na przykład, endermologia to specjalny masaż podciśnieniowy, który nie tylko sprawi, że zniszczysz tkankę tłuszczową, ale też ujędrni twoją skórę i sprawi, że pozbędziesz się bólu mięśni i stawów. Drenaż limfatyczny także jest, który cię odchudzi, a dodatkowo pobudzi krążenie limfy i pomoże w usunięciu toksyn.

Kriolipoliza: odchudzanie przez zamrażanie

Kriolipoliza to nowoczesny i bezinwazyjny sposób na modelowanie i wyszczuplenie sylwetki. Zabieg ten polega na zamrażaniu komórek tłuszczowych, co sprawia, że zostają one zmniejszone. W ciągu sześciu tygodni od zabiegu zamrożone komórki obumierają i rozpadają się.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here