Łóżko piętrowe - czy warto kupić?

Łóżka piętrowe zawsze były ciekawą alternatywą dla typowych mebli sypialnianych. Wielu z nas na pewno z rozrzewnieniem wspomina czasy, kiedy marzyło o takim łóżku do swojej sypialni. Było ono swego rodzaju kartą przetargową w negocjacjach z rodzicami. To coś, czym chwaliliśmy się kolegom podczas przerw w szkole.

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, dlaczego tak było. Łóżka piętrowe dawały szansę na krótką wspinaczkę. Pozwalały na ciekawą zabawę. Mało kto myślał wówczas, jak bardzo są praktyczne. Dla dzieci stanowiły miejsce do snu i rozrywki. Rodzice myśleli o ich zakupie, by zaoszczędzić miejsce w pokoju dziecięcym, przeznaczonym dla dwójki pociech.

Czasy się zmieniły, sentyment został

Choć od opisywanych czasów sporo już minęło, to wciąż z rozrzewnieniem wspominamy piętrowe łóżka. Lata mijają, a potrzeby dzieci pozostają w tej kwestii niezmienne. Wielu najmłodszych wciąż preferuje łóżka, na które można się wspinać po drabince. Na pytanie, czy warto takie łóżko kupić, jest tylko jedna odpowiedź. Oczywiście, że tak.

Dlaczego łóżko piętrowe jest dobrym wyborem do pokoju dziecięcego? Przede wszystkim to szansa na sprawienie frajdy swojemu malcowi. Jeden zakup to nieprzemijająca radość dziecka. Takie  łóżka się nie nudzą. Po drugie, to oszczędność miejsca. Dzieci potrzebują dużo przestrzeni. Można ją im zapewnić, decydując się na łóżko piętrowe.

Dlaczego jeszcze warto postawić na łóżka piętrowe?

Łóżka piętrowe bez wątpienia są uwielbiane przez dzieci. Nie można im też odmówić praktyczności. Co ważne, meble te wpływają na interesujący wygląd całego pomieszczenia. Sypialnia, w którym znajdzie się piętrowe łóżko, prezentuje się niebanalnie. Wreszcie, w łóżkach tych znajdzie się miejsce np. na funkcjonalne półki.

Podsumowując – decydując się na łóżko piętrowe oszczędzamy miejsce i aranżujemy przestrzeń w najlepszy możliwy sposób. Dzięki umieszczonym w konstrukcji łóżka szafek i szuflad łatwiej o utrzymanie porządku w przepełnionym zabawkami pokoju dziecięcym. Sprawdź w sklepie Meble.pl, jak jeszcze łóżka te mogą wpłynąć na wnętrze sypialni dziecka.

[Głosów:2    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here