4 ciekawe miejsca dla dzieci w Warszawie

Ogród zoologiczny? Aquapark? Liczne parki, a może instytucje kultury i bawialnie w centrach handlowych? Co stolica oferuje dzieciom? Gdzie warto wyjść w wolny dzień i spędzić ciekawie czas? Przedstawiamy 4 propozycje.

  1. Centrum Nauki Kopernik

To absolutnie niezwykłe miejsce na mapie stolicy, które oferuje liczne atrakcje dla dzieci. Niezależnie od wieku, dzieci na pewno znajdą w Centrum Nauki Kopernik coś ciekawego i niepowtarzalnego. Nauka praw fizyki w ramach tej instytucji to prawdziwa przyjemność dla najmłodszych, a i dorośli wiele mogą na tym skorzystać. Jakość i wielkość ekspozycji wewnątrz Centrum robią wrażenie. Całodzienna wizyta w tym miejscu na pewno będzie ciekawą formą spędzenia wolnego czasu z dzieckiem.

  1. Teatr Małego Widza

Czy teatr jest rozrywką tylko dla dorosłych? Teatr Małego Widza (https://www.teatrmalegowidza.pl) dowodzi, że nic podobnego. Maluchy mogą tu poczuć się bardzo swobodnie i uczestniczyć w spektaklach. Na miarę swoich możliwości i wieku biorą udział w tematycznych warsztatach wraz z rodzicami. Wybrane przedstawienia przygotowywane są tak, aby dzieci mogły w nich uczestniczyć już od pierwszego roku życia.

  1. Muzeum dla Dzieci

Skoro wiemy już, że w Warszawie można uczyć się przez zabawę, aktywnie brać udział w przedstawieniach teatralnych, warto też wspomnieć o Muzeum dla Dzieci. Wydaje się, że muzeum to nie miejsce dla najmłodszych, ale nie jest tak w przypadku tej warszawskiej atrakcji. Muzeum dla Dzieci im. Janusza Korczaka, które działa w ramach Muzeum Etnograficznego, jest inne niż wszystkie znane nam muzea. Dzieci poznają w tym miejscu kulturę w ramach interesujących warsztatów.

  1. Tunel aerodynamiczny

Poszukujesz niecodziennych atrakcji dla dzieci? Warszawa zaoferuje Ci na obrzeżach coś zupełnie wyjątkowego – tunel aerodynamiczny FLYSPOT. Można tu spełnić dziecięce marzenia o lataniu i unosić się swobodnie w powietrzu, w tunelu. Ekipa FLYSPOT dba o bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

https://www.teatrmalegowidza.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here