Chirurgia stomatologiczna Gdynia

Uległeś wypadkowi? Masz słabe, kruche, łamliwe zęby? Nie jesteś dumny z tego, jak prezentuje się Twój uśmiech i chciałbyś podjąć jakieś działania, aby go upiększyć? Odpowiedzią na tego rodzaju bolączki może być chirurgia stomatologiczna Gdynia! W bardzo krótkim czasie i za stosunkowo nieduże pieniądze będziesz w stanie podnieść komfort swojego życia. A w to zawsze warto inwestować!

Implanty zębowe

Chirurgia stomatologiczna Gdynia to bardzo szerokie pojęcie, w skład którego wchodzi wiele różnych zabiegów, m.in. wszczepianie implantów zębowych. Sztuczne zęby w niezauważalny sposób potrafią załatać ewentualne ubytki w uzębieniu. Umiejętnie wszczepione zapobiegają zanikowi kości (gdyż w przypadku implantów wszczepia się nie tylko widoczną dla nas koronę, ale również korzeń zęba – fundament) i umożliwiają normalne funkcjonowanie człowieka (nie ograniczają np. funkcji żucia). Cały proces ich “montażu” może potrwać nawet kilka miesięcy, ale…warto poczekać i się natrudzić, gdyż spektakularnymi efektami metamorfozy uśmiechu przyjdzie Ci się cieszyć przez następne kilkadziesiąt lat (implanty zębowe są wykonywane z bardzo trwałych materiałów).

Inne zabiegi chirurgii stomatologicznej Gdynia

Implanty zębowe to dopiero początek – chirurgia stomatologiczna Gdynia obejmuje również takie działania jak np.:

 • odbudowa kości;
 • dłutowanie zębów;
 • przeszczepy tkanek miękkich;
 • nacinanie bolesnych i mało estetycznych ropni;
 • usuwanie uciążliwych torbieli;
 • resekcje wierzchołka korzenia;
 • hemisekcje (czyli częściowe usuwanie korzenia i korony zęba – pozostałą, zdrową część używa się jako bazę dla odbudowy protetycznej);
 • plastyka wędzidełka;
 • zabiegi wspomagające i uzupełniające leczenie protetyczne;
 • usuwanie ósemek;
 • i wiele innych zabiegów dobieranych pod indywidualne potrzeby pacjenta.

Wybierając gabinet stomatologiczny warto sugerować się nie tylko ceną (wiadomo, że każdy z nas chciałby jak najtaniej, ale…w tym przypadku trzeba wziąć pod uwagę inne, ważniejsze aspekty), ale też szerokością gamy oferowanych usług i renomą gabinetu. Z efektami leczenia przyjdzie Ci żyć przez wiele długich lat – musisz mieć pewność, że oferowana chirurgia stomatologiczna Gdynia jest na najwyższym możliwym poziomie i że masz do czynienia z profesjonalistami.

Nie tylko chirurgia stomatologiczna Gdynia

Życzę Ci, aby zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej Gdynia były Ci potrzebne jak najrzadziej – wszak nie należą do najprzyjemniejszych. Decydując się na gabinet stomatologiczny wybierz taki, którego spektrum działania jest jak najszersze. Stomatologia dziecięca, możliwość wykonania zdjęcia RTG w pokoju obok, wybielanie zębów, laseroterapia – nigdy nie wiadomo, co może przydać się Tobie i Twojej rodzinie, a warto mieć jedno zaufane miejsce, które będzie spełniało wszystkie te wymogi. To niesamowita oszczędność czasu i pieniędzy, chociażby dzięki rozwiązaniu problemów czysto logistycznych. Jakie miejsce zatem wybrać?

Najlepsi dentyści na Pomorzu

Zajrzyj na stronę dentystagdynia.pl lub wybierz się po prostu na ulicę Starodworcową w Gdyni. Pod tymi adresami kryją się najlepsi stomatolodzy z okolic Trójmiasta. Chirurgia stomatologiczna Gdynia wraz ze wszystkimi wymienionymi wyżej zabiegami nie są im obce – to prawdziwi eksperci w swoim fachu. Przeprowadzają oni około 4500 porad i zabiegów rocznie. Funkcjonują nieprzerwanie od 9 lat i mają na swoim koncie ponad 3000 zadowolonych pacjentów. Mało tego! Placówka posiada własny parking dla pacjentów, dzięki czemu odejdzie Ci stres związany z szukaniem miejsca parkingowego w Gdyni (każdy, kto pochodzi z tych okolic wie, jaki to problem – nie tylko w godzinach szczytu). Czy można chcieć więcej?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here