kredyt

Zaciągnięcie kredytu związane jest weryfikacja zdolności kredytowej oraz wiarygodnością kredytową klienta. Czy więc możliwy jest kredyt bez zaświadczeń o zarobkach? Oczywiście, że tak! Dotyczy to jednak sytuacji, kiedy nie zależy nam na dużej kwocie. Jeżeli potrzebujemy gotówki w widełkach 20-30 tyś zł, taki kredyt jest jak najbardziej możliwy. Jest nawet szansa, że uda nam się zaciągnąć go bez pobierania dodatkowych dokumentów, a nawet bez wychodzenia z domu. Pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach możliwe są do zaciągnięcia na dowód osobisty, dostępne głównie w parabankach, bankach oraz firmach pożyczkowych. 

Przeczytaj też: http://ventureday.pl/kredyt-bez-zaswiadczen-o-zarobkach-czy-to-mozliwe/ 

Dla kogo jest kredyt bez zaświadczeń o zarobkach? 

Pożyczki bez zaświadczeń Mogą skorzystać osoby, których zatrudnienie oparte jest na umowach cywilnoprawnych. Są to formy zatrudnienia takie jak umowa o dzieło czy umowa zlecenie. Firmy pożyczkowe otwierają się w ten sposób również na osoby, które posiadają dochody z innych źródeł, niż tylko praca. Pożyczki bez zaświadczeń mogą skorzystać też bezrobotni. Pożyczka dla zadłużonych bardzo często nie wymaga dodatkowych zaświadczeń o zarobkach. 

Pożyczki bez zaświadczeń – czym się charakteryzują? 

Pożyczki na dowód bez zaświadczeń cieszą się sporym zainteresowaniem. Nie ma się czemu dziwić, Ponieważ tego rodzaju pożyczki oferowane są przez firmy pożyczkowe i mają nie tylko atrakcyjne warunki, ale też wysoki poziom elastyczności. Pożyczki bez zaświadczeń udziela się na 30 lub 60 dni. W zależności od regulaminu danej firmy. Jeżeli chodzi o maksymalną kwotę pożyczki bez zaświadczeń jest to zazwyczaj 5000 zł. Nie jest to jednoznaczne z tym, że na rynku nie znajdziemy kredytu bez zaświadczenia o zarobkach w wysokości przekraczającej tą kwotę. 

Kredyt dla bezrobotnych 

Pracodawcy, którzy posiadają pracę, jednak mają też problem z wypłatami, mogą zwrócić się do ZUS-u o wypłacenie pomocy czy tarczy antykryzysowej. Dzięki temu pracodawca ma możliwość zachowania płynności finansowej. Co z osobami które Takiej pracy nie mają? Osoby które w ciągu ostatnich 18 miesięcy przepracował co najmniej 12 miesięcy mają prawo do otrzymania zasiłku dla bezrobotnych.

Zobacz też: http://www.miejscedobrejenergii.pl/pozyczka-dla-zadluzonych-czym-jest-i-jak-dziala/ 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here