Gry planszowe i karciane - zbierz drużynę i wyrusz w podróż w te ferie!

Ferie zimowe! W końcu, upragniony odpoczynek od prac domowych i kartkówek! Co zrobić kiedy za oknem śniegu jak na lekarstwo, przez co lepienie bałwana nie wchodzi w grę? Rozłóż planszę, potasuj karty i zbierz drużynę, bo szykuje się przygoda!

Pora na przygodę

Kiedy pogoda nie sprzyja wycieczkom, możesz udać się w nią ze swoimi przyjaciółmi, nie ruszając się nawet zza stołu. Wystarczy że zaopatrzycie się w grę towarzyską z fabułą, a godziny wciągającej zabawy gwarantowane! Możecie stać się częścią baśniowej krainy, albo zostać bossami przestępczego światka. Zapolujcie na potwora niczym bohaterowie Stranger Things, albo odkryjcie mroczne tajemnice Arkham. Przygodowe gry planszowe pozwalają nie tylko na odkrywanie krain, ale przede wszystkim na ich tworzenie i stanie się ich częścią. Za każdym razem historia może potoczyć się zupełnie inaczej. Dlatego tak dobrze się do nich wraca. Grać w nie mogą wszyscy, niezależnie od wieku i doświadczenia, a zabawa za każdym razem jest przednia. Ferie to najlepsza pora na przygodę!

Zmierzcie się!

Gry karciane to nie tylko wojna i tysiąc. To również doskonały sposób na zmierzenie się z przyjaciółmi i poznania ich jeszcze lepiej. Kto z was popisze się największą zręcznością, a kto umiejętnościami błyskawicznego kojarzenia faktów? W karty można grać na wiele różnych sposobów. W niektórych z nich będziesz musiał popisać się swoją wyobraźnią, albo znajomością natury. Dla każdego coś dobrego!    

Wymyśl swoje światy

Rozpiera was kreatywna energia? Przygotujcie własną grę, na waszych zasadach. Narysujcie wzory kart, zaprojektujcie waszą planszę. Za pionki mogą posłużyć przedmioty codziennego użytku. Będziecie mieli jedyną w swoim rodzaju grę i radość z jej tworzenia. Jeśli chcesz, aby twoja gra przetrwała dziesiątki rozgrywek, a przy tym wyglądała jak prosto ze sklepu, zamów ją sobie! Wydanie własnej gry w dzisiejszych czasach stało się bajecznie proste. Zamów kilka sztuk i obdaruj nimi przyjaciół. Dobra zabawa nie tylko w ferie gwarantowana.

Gry planszowe pobudzają wyobraźnię. Otwierają drzwi do świata, który możesz tworzyć razem ze swoimi przyjaciółmi. Nie wymagają odpowiedniej pogody, wystarczy chwila wolnego czasu, paczka znajomych i wasza ulubiona gra planszowa lub karciana. Przygody czekają!

Artykuł partnera.

[Głosów:2    Średnia:5/5]