Jak wybrać najlepszy gabinet do depilacji laserowej w Gdańsku? Wiemy, jak go znaleźć!

Depilacja laserowa jest niezwykle popularnym zabiegiem. O ile jeszcze kilka lat temu ceny były nieosiągalne dla większości z nas – teraz są do zaakceptowania. Wpłynęło to na powstanie wielu nowych gabinetów, które świadczą tego typu usługi. Jak spośród gąszczu ofert wybrać tę najlepszą?

Jak wybrać najlepszy gabinet do depilacji laserowej w Gdańsku?

Szukając, warto przede wszystkim oprzeć się o opinie innych osób, które wcześniej korzystały z depilacji laserowej. Przyjaciółka lub zaufana koleżanka z pracy na pewno dobrze doradzą. Jeśli jednak nikt z twojego otoczenia nie korzystał z zabiegu tego typu – warto zajrzeć do internetu. Depilacja laserowa w Gdańsku to usługa, którą wykonuje wiele gabinetów. Większość posiada również możliwość wystawienia niezależnych opinii, na których można się oprzeć. Najbardziej rzetelne są salony, które posiadają dużą ilość opinii. Oznacza to, że zostały przetestowane przez wiele osób i muszą dbać o swoją renomę aby nie stracić już zdobytych klientów.

Jak przygotować się do depilacji laserowej?

Jeśli wybrałaś już swój idealny salon, warto wiedzieć jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej. Pamiętaj aby miesiąc przed zabiegiem nie depilować wybranych partii ciała. Golenie jest jak najbardziej na tak, jednak nie można stosować wosku, depilatora czy pęsety żeby laser miał co usuwać. Jeśli posiadasz opaleniznę, naturalną lub sztuczną, powinnaś poczekać około miesiąca do jej ustąpienia. To zwiększy skuteczność zabiegu. Bezpośrednio przed zabiegiem zrezygnuj ze stosowania jakichkolwiek kosmetyków. Dotyczy to także dezodorantu, skóra powinna być czysta i pozbawiona jakiejkolwiek chemii. Konieczne jest ogolenie depilowanej partii ciała przed zabiegiem. Laser ma działać na część włosa, która znajduje się pod skórą, a nie na jego widoczną końcówkę. Stosując się do powyższych wskazówek unikniesz podrażnień naskórka, a także zmaksymalizujesz efekty depilacji laserowej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here