Naturalna peruka na mikroskórze

Łysienie jest złożonym problemem, który zazwyczaj ma wpływ na całe życie. Utrata włosów nie oznacza jedynie niezadowolenia ze swojego wyglądu, ale przede wszystkim powoduje szereg skutków psychicznych – niską samoocenę, unikanie kontaktów z innymi ludźmi, wycofanie się, lęk… Ważnym krokiem na drodze do akceptacji swojego ciała jest znalezienie odpowiedniej peruki, systemu włosów czy tupetu, który zakamufluje łysinę. Producenci peruk oferują obecnie ogrom wysokiej klasy modeli, wśród których szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się peruka na mikroskórze. Dlaczego warto właśnie w nią zainwestować swoje pieniądze? Argumenty za tym rozwiązaniem podajemy poniżej.

Włosy na mikroskórze – godne zastępstwo dla naturalnych włosów

Peruka na mikroskórze spełni oczekiwania każdego, kto chce skutecznie zamaskować nieestetyczną łysinę. Podstawą nowoczesnych nakryć głowy są delikatne bazy, które po założeniu na głowę zlewają się ze skórą. Modele proponowane przez cenionych producentów są dopracowane w detalach. Dzięki wybielonym węzełkom i wykończeniu typu lace front, nowa fryzura niczym nie różni się od wyrastających z głowy pasm.

Elegancki kok czy wakacyjne fale?

Naturalne włosy tworzące perukę mają taką samą strukturę, jak kosmyki rosnące na głowie. Oznacza to, że możesz dowolnie je stylizować – czesać, tapirować z użyciem lakieru do włosów, przycinać, kręcić, falować i prostować. W przeciwieństwie do syntetycznych peruk dostępnych w postaci gotowych fryzur, peruki syntetyczne pozwolą Ci dopasować wygląd włosów do okazji i stylizacji.

W salonach perukarskich znajdziesz włosy o zróżnicowanej długości, gęstości, strukturze, kolorze i cięciu. Niemal nieograniczona liczba modeli otwiera przed Tobą ogrom możliwości! Kędzierzawa szatynka może spełnić swoje marzenie o byciu blondynką i odwrotnie – osoba znudzona jasnymi włosami może dodać sobie wyrazistości ciemnym bobem.

Dobrej jakości peruka na mikroskórze to inwestycja na lata

Faktem jest, że kupno naturalnej peruki na mikroskórze może okazać się sporym wydatkiem. Warto jednak mieć świadomość, że solidne wyroby z mocnych włosów naturalnych będą służyć znacznie dłużej niż syntetyczne wersje. Ponadto, większość osób zmagających się z łysieniem może liczyć na częściową refundację peruki w ramach dotacji z Narodowego Funduszu Zdrowia.

Wygoda w każdych okolicznościach – a ja na to jak na lato!

Peruka na mikroskórze celująco zdaje egzamin w czasie gorących dni. Cienka warstwa delikatnego materiału doskonale przylega do głowy, a jednocześnie zapewnia optymalną cyrkulację powietrza, nie podrażnia i nie powoduje przegrzewania się głowy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here