Przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą Easihair Pro

Czy włosy mogą stać się dłuższe i gęstsze w kilkadziesiąt minut? Oczywiście. Wystarczy tylko skorzystać z innowacyjnych metod, dzięki którym końcowy efekt zadowoli nawet najbardziej wymagającą klientkę salonów fryzjerskich.

Kryteria te spełnia technika Easihair Pro, która zapewnia efekt długich i gęstych włosów bez efektu sztuczności. Wszystko dzięki wykorzystaniu naturalnych włosów najwyższej jakości, dobieranych w sposób indywidualny. Gdzie ta metoda jest wykonywana? Dobrym przykładem może być Poznań. Fryzjer w tym mieście realizuje mnóstwo owoczesnych technik – o ile oczywiście udamy się do odpowiedniego, renomowanego salonu.

W jaki sposób realizowana jest metoda Easihair Pro?

Zanim dojdzie do przedłużania i zagęszczania włosów konieczna konsultacja z fryzjerem. Pozwoli mu ona w odpowiedni sposób dobrać długość oraz kolor włosów, które zostaną umieszczone na głowie. Już na tym etapie możemy zorientować się, czy mamy do czynienia z poważnym salonem czy wręcz przeciwnie. Najlepsze efekty zapewniają bowiem włosy w 100% naturalne. Często są one specjalnie sprowadzane z zagranicy – dzięki temu możemy mieć pewność, że uzyskamy dostęp do najlepszego produktu.

Dopiero, gdy włosy zostaną dobrze dobrane, specjalista przechodzi do przedłużania. Dzięki metodzie Easihair Pro końcowa fryzura prezentuje się niezwykle naturalnie (postronni obserwatorzy nie zorientują się, że powstała poprzez doczepienie nowych włosów). Niezwykle ważne jest również to, co dzieje się bezpośrednio po zabiegu. Mniej więcej co 2-3 miesiące fryzjer przekłada nowe włosy w inne miejsce, dzięki czemu całość znów wygląda świeżo i naturalnie.

Metoda Easihair Pro – dlaczego warto?

Użycie w 100% naturalnych włosów zapewnia niezwykle atrakcyjny efekt, bez efektu sztuczności. Warto nadmienić przy tym, że omawiana metoda jest w pełni bezpieczna. Nie wpływa ona na nasze naturalne włosy. Jeśli zaś chodzi o „doczepy”, na naszej głowie mogą one pozostać nawet przez rok. Kolejną zaletą tej techniki jest czas jej wykonywania. Przeważnie wynosi on około 45 minut. W mniej niż godzinę możemy więc zyskać zupełnie nową fryzurę, którą będziemy cieszyć się przez kilka lub kilkanaście miesięcy.

Warto w tym miejscu wspomnieć też o pewnym ograniczeniu. Na metodę Easihair Pro zdecydować możemy się tylko wtedy, gdy długość naszych włosów wynosi co najmniej 15 centymetrów. Oczywiście przedłużanie powinien wykonywać najlepszy fryzjer. Poznań i inne duże miasta gwarantują dostęp do takich specjalistów, dlatego to tam powinniśmy szukać pomocy.

Poza wyborem dobrego salonu fryzjerskiego, ważne jest również to, co zrobimy bezpośrednio po przedłużeniu. Mowa tu o pielęgnacji włosów. Podczas czesania konieczna okaże się specjalna szczotka przeznaczona do włosów przedłużanych. Nie należy używać tradycyjnej szczotki lub grzebienia. Jeśli zaś chodzi o pozostałe czynności pielęgnacyjne, włosy doczepiane możemy traktować dokładnie tak samo, jak naturalne. Bez obaw o ich uszkodzenie.

[Głosów:6    Średnia:2.7/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here