jak być seksowną

Na pewno wiele kobiet zadaje sobie to pytanie: jak być seksowną? Jest to potrzebne zwłaszcza po to, by móc uwodzić mężczyzn, ale nie tylko. Poczucie bycia seksowną, podziw w oczach mężczyzn oraz zazdrość kobiet daje wielu paniom poczucie pewności siebie i podnosi ich wartość we własnych oczach. Pozwala to też poczuć się bardziej kobieco, a więc na pewno jest bardzo pożądane i ważne.

Jak być seksowną?

jak być seksownąCzasem można spotkać się z opinią, że seksapilu nie da się nauczyć, trzeba go po prostu w sobie mieć, ale przecież seksowne może być nie tylko zachowanie, ale też wygląd, sposób poruszania się i wiele innych rzeczy. Wiele z nich przy tym można wypracować lub po prostu o nie zadbać, by poprawić się w danych kwestiach. Na pewno bardzo seksowna jest też pewność siebie. Nawet jeśli kobieta nie jest ideałem, może być pewna siebie i kiedy sama będzie uważała, że jest seksowna, na pewno będą ją tak też postrzegać inni. Zwłaszcza dla panów jest to ważne, choć zwykle odbierają to na poziomie podświadomości.

Poza tym jednak można zwrócić uwagę na wiele kwestii. Na pewno seksownym atrybutem kobiety jest podkreślone ciało, ale nie zawsze musi to być mini i bluzka z dekoltem. Podkreślony biust, nie tylko przez dekolt, ale na przykład dopasowaną bluzkę, spodnie opinające pośladki czy sukienka, na przykład czerwona, zdecydowanie działają na korzyść kobiety. Często nawet to, co zakryte, jest bardziej pociągające niż dość wulgarne, tandetne stroje, tak samo jak umiarkowany makijaż może być bardziej zmysłowy niż ociekające czerwienią usta i czernią oczy.

Włosy mocnym atutem kobiet

Bardzo zmysłowym atutem kobiety są też długie włosy, ale oczywiście głównie wtedy, gdy są zadbane i kobieta może się nimi pochwalić. Są mocno kojarzone z kobiecością. Warto też stawiać na piękny zapach, najlepiej zmysłowy – ale niekoniecznie taki, od którego kręci się w głowie. Za zmysłowe uważane są głównie zapachy orientalne i szyprowe, ale też jadalne, które mocno działają na mężczyzn, będących łasuchami. Warto więc szukać perfum, które mają w składzie na przykład czekoladę, a także będącą afrodyzjakiem wanilię.

[Głosów:4    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here