Jak przenieść kontakty z androida na iphone

Wszyscy po pewnym czasie zmieniamy telefon, z którego korzystamy. Wymiana smartfona nie zawsze spowodowana jest zepsuciem się poprzedniego urządzenia. Niekiedy po prostu chcemy być posiadaczami telefonu, którego osiągi i wygląd będą nam bardziej odpowiadały. Bardzo często użytkownicy androida zmieniają urządzenia na te z systemem ios (iphony).

Jak przenieść kontakty z androida na iphoneJak przenieść kontakty z androida na iphone po takiej zmianie urządzenia?

Na rynku aplikacji istnieje bardzo dużo programów, które taki transfer plików umożliwiają. Krótko mówiąc, aby przenieść kontakty z androida na iphone wystarczy skorzystać z takiej aplikacji. Innym prostym sposobem przeniesienia kontaktów będzie zapisanie wszystkich zapisanych numerów „kontaktów” na kartę SIM. Kolejnym krokiem jest przełożenie karty SIM do nowego urządzenia aby następnie skopiować wszystkie kontakty z karty SIM na nowy smartfon. Jest to najłatwiejszy sposób.

Jak przenieść kontakty z androida na iphone wykorzystując konto email?

Istnieje możliwość przeniesienia zapisanych numerów telefonu korzystając z konta google (gmail). Jedyne co trzeba zrobić to stworzenie listy kontaktów za pomocą aplikacji i wysłanie jej na nasze konto google. Następnie już na nowym urządzeniu należy zapisać kontakty z konta google na kartę sim lub telefon.

Dlaczego ludzie wybierają androida?

Bardzo często zdarza się, że osoby korzystające z androida są przywiązane do systemów, które umożliwiają większą ilość zmian (ingerencja w pliki systemowe po zrootowaniu urządzenia).

Kolejnym powodem wyboru androida jest po prostu niższa cena urządzeń z tym oprogramowaniem. Osoby, które po pewnym czasie zdecydują się na droższe smartfony działające na systemie iOS zadają sobie bardzo podstawowe pytanie: Jak przenieść kontakty z androida na iphone? Sposobów jest bardzo wiele a najłatwiejsze zostały już opisane. Szczególnie polecanym i najłatwiejszym sposobem jest skopiowanie kontaktów na kartę sim w celu skopiowania ich ponownie na nowym urządzeniu. Należy także pamiętać, że współcześnie możemy także skorzystać z aplikacji w celu przeniesienia kontaktów z androida na iphone.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here