Jak wyleczyć kaca?

Kac – trzy litery, a jak wielkie mają dla niektórych znaczenie. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach chyba każdy z nas wie, co to znaczy kac i jakie są tego konsekwencje. Dlatego warto znać sposoby na to, jak pozbyć się tego kaca na dzień następny, jeżeli wcześniej alkohol zagościł w Waszym życiu. Powiedzmy sobie jednak jedno na samym wstępie. Każdy z nas ma prawo czasem pozwolić sobie na takiego kaca mordercę, kaca giganta, czy jakkolwiek każdy to nazywa. Jesteśmy ludźmi i jak mówi popularne przysłowie – nic co ludzkie obce nam nie jest. A więc przesada z alkoholem raz na jakiś czas może nam się zdarzyć. Dlatego może sami opowiecie, jak wyleczyć kaca i to w bardzo skuteczny i szybki sposób?

Jak wyleczyć kaca?

Jak wyleczyć kaca?Oczywiście, wszystko zależne jest od naszego organizmu. Dla niektórych najlepszym lekarstwem na stan nieważkości jest tylko i wyłącznie łóżko oraz poduszka i kołdra. Nie ma się co oszukiwać, ale dobrym lekarstwem na kaca (zresztą nie tylko) jest sen. Niektórzy nas ratunek widzą tylko w spaniu i to przez cały dzień. Z kolei ktoś inny może powiedzieć, że na kaca dobry jest… alkohol. Wiele osób mówi, że tym czym się strułeś, tym masz się leczyć. Czy to jest jednak skuteczna metoda? Tutaj mogą powstać najróżniejsze dyskusje, które właściwie nas do niczego nie zaprowadzą. Można jak najbardziej wypróbować na sobie taki sposób, jednak efekty po nim mogą być najróżniejsze.

Kolejnym sposobem na kaca są… wymioty. Może trochę temat jest w tym przypadku śliski, jednak w momencie wyzbywania się wszystkich toksyn z organizmu na pewno będziecie się lepiej czuć. Alkohol wyjdzie z Was i to dosłownie, a Wy może będziecie czuć się słabo, ale na bank nie będziecie już aż tak pijani. Skutecznym sposobem są również napoje energetyzujące, które możecie otrzymać w wielu sklepach. Jednak trzeba zwracać uwagę na takie napoje, na których wyraźnie jest napisane, że są one do spożycia po alkoholu. Dzięki dużej zawartości glukozy, po skończeniu picia, alkohol zostanie wypłukany z naszego organizmu, a Wy będziecie czuć się lepiej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here