Jak usunąć aplikacje z iPhone?

Na rynku dostępnych jest ogrom różnych modeli telefonów komórkowych. Różnią się one między sobą nie tylko ceną, jaką trzeba za nie zapłacić, ale także wyglądem, a więc stroną wizualną oraz obsługą. Ta ostatnia spędza sen z powiek niektórym użytkownikom, zwłaszcza wtedy, gdy wybierają oni telefony lub inne urządzenia mobilne, które mają mnóstwo różnorodnych funkcji i nie należą one do sprzętów, które są łatwe w obsłudze, a tym samym w codziennym użytkowaniu. Szukając odpowiedniego modelu dla siebie lub dla kogoś z rodziny warto przyjrzeć się różnym opcjom i porównać je między sobą. Niektórzy nie potrzebują telefonów do korzystania z różnorodnych udogodnień, ale ma im służyć jedynie do dzwonienia lub wysyłania wiadomości tekstowych.

Jak usunąć aplikacje z iPhone?

Jak usunąć aplikacje z iPhone?Z gier zazwyczaj korzystają dzieci, ale nie jest to oczywiście reguła. Jeśli przypadkiem zainstaluje się coś, czego się nie chce, albo gdy to się znudzi, to warto wiedzieć, jak usunąć aplikacje z iphone. W różnych modelach czynność tę wykonuje się inaczej. W tym, który został wymieniony powyżej, wystarczy przytrzymać dłużej palec na ikonie, którą ma się zamiar usunąć, czyli na tej, z której nie ma się już zamiaru korzystać. Jak widać, jest to banalnie proste. Po wykonaniu tej czynności pojawia się komunikat informujący, że dana gra lub inna rzecz zostanie usunięta i czy użytkownik jest pewny swojej decyzji. Jeśli tak jest, wystarczy przesunąć zaznaczoną ikonę w stronę tak zwanego kosza. W ten sposób można pozbyć się niechcianych rzeczy, które niepotrzebnie zajmują cenne miejsce w telefonie.

Każdy, nawet taka osoba, która na co dzień nie ma do czynienia z nowoczesnymi sprzętami, z całą pewnością poradzi sobie z tym zadaniem, bo nie jest ono trudne. W ten sposób zwalnia się miejsce, a więc pamięć, która może być potrzebna, żeby móc zainstalować inne, ciekawe aplikacje. Jeśli ma się wątpliwości i coś nie wychodzi, to warto poprosić o pomoc osobę, która ma tę wiedzę w małym paluszku. W każdej rodzinie jest przynajmniej jedna taka osoba, która pomoże.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here