Skok spadochronowy nad morzem

Nad naszym polskim morzem jest wiele baz spadochronowych organizujących szkolenia spadochronowe. Skoki nad morzem to niesamowite wrażenia i bardzo piękne i niezapomniane przeżycie. Nad morzem można skakać w tandemie, w tandemie z filmowaniem skoku oraz można uczęszczać na szkolenia AFF i mini AFF.

Relaks a przy tym ogromna dawka adrenaliny, to jest to co dają nam skoki spadochronowe.

Początki

Początki zawsze są trudne, dlatego pierwsze skoki spadochronowe zawsze oddane są w towarzystwie instruktora. Skok jest bezpieczny, daje ogromną przyjemność a jeśli są to skoki nad morzem, to dodatkowo mamy niesamowite widoki. Ponadto zawsze lądujemy na plaży w okolicy koca jakiegoś plażowicza. Letnia przygoda ze spadochronem nad morzem jest niesamowita.

Złapać bakcyla

Osoby, które zdecydują się na skok w tandemie, na pewno pójdą dalej. Skacząc ze spadochronem przeżywa się niesamowitą przygodę, te kilka minut lotu ze spadochronem sprawia, że stajemy się wolni i niezależni.Organizowane kursy wakacyjne to zawsze część teoretyczna i praktyczna, po kilku skokach w tandemie przychodzi czas na lot pojedynczy, wykonany z 4000 metrów.

Dlaczego skoki spadochronowe nad morzem?

Strefa nadmorskich skoków spadochronowych ma uatrakcyjnić urlop osobom, które przyjechały nad polskie morze. Ma również spełnić w pełni wszystkie potrzeby osób mieszkających w Polsce północnej a zajmujących się skokami spadochronowymi. Skoki nad morzem to także bardzo ciekawe i atrakcyjne widoki, a ponadto adrenalina i pytanie – gdzie wyląduję?

Atrakcja także dla plażowiczów

Skoczkowie spadochronowi to także atrakcja dla plażowiczów. Wielkie, kolorowe czasze spadochronów spadających, jak by, do morza to bardzo ładny i atrakcyjny widok. Niejeden plażowicz też może potem spróbować skoku w tandemie i też może potem złapać bakcyla, by zostać skoczkiem spadochronowym.

50 sekund niezapomnianego lotu nad morzem

50 sekund trwa skok tandemowy, jest to spokojny lot nad morzem, nad morską plażą. Jest to przykład nieziemskiej przygody, jedynej w swoim rodzaju. Na pewno warto jest chociaż spróbować. Skoki są bezpieczne, cały skok może być filmowany, więc również możemy mieć pamiątkę z danego skoku. Potem otrzymujemy dyplom informujący, że skoczyliśmy ze spadochronem.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here