depilacja laserowa pach

Skuteczne sposoby na to, by cieszyć się higienicznymi, gładkimi pachami.

Jak dbać o skórę pod pachami?

Żel pod prysznic i golenie włosków maszynką to nie są wystarczające zabiegi, by uniknąć przykrych podrażnień, swędzenia, krostek, czy nadmiernej potliwości. Skóra pod pachami jest bardzo delikatna, a jednocześnie tak umiejscowiona, że wymaga szczególnej opieki. Aby zniwelować nadmierne działanie gruczołów potowych, warto stosować na te partie ciała mydło antybakteryjne rano i wieczorem. Pozytywny efekt osiągniesz szybciej, jeśli będziesz aplikować mydło i spłukiwać je 2-3 razy w ciągu jednej kąpieli.

Kolejnym etapem obowiązkowych zabiegów higienicznych jest peeling. Złuszczając martwy naskórek z ciała, często zapominamy o pachach. One jednak również tego potrzebują. Odblokujesz w ten sposób ujście mieszków włosowych, co pozwoli zapobiegać wrastaniu włosków oraz pojawianiu się niechcianych krostek.

Jeżeli Twoja skóra pod pachami jest sucha, pamiętaj by zadbać o jej właściwe nawilżenie. Wybierając kosmetyki, antyperspirant, piankę do golenia, czy żel po goleniu, zwróć uwagę, by miał działanie nawilżające.

Depilacja pach bez podrażnień

Często stosowaną metodą depilacji jest golenie jednorazową maszynką. Niestety w przypadku pach, bywa to mocno uciążliwe. Łatwo dochodzi do podrażnień, które długo się goją z uwagi na dużą ilość gruczołów potowych i słabą wentylację. Doskonałym pomysłem jest usuwanie owłosienia tak, by nie trzeba było powtarzać zabiegu już po kilku dniach. Dla odpornych na ból poleca się depilatory, wosk, czy pasta cukrowa. Minusem tych metod, obok bólu, są znów krostki i podrażnienia tuż po depilacji. Efekt gładkich pach utrzymuje się jednak wówczas przez kilka tygodni.

Laser zlikwiduje włosy pod pachami na zawsze

Aktualnie najskuteczniejszą metodą walki z niechcianym owłosieniem, jest depilacja laserowa. Więcej szczegółów na jej temat znajdziesz tutaj: https://epilira.com/produkt/depilacja-dla-mezczyzn/depilacja-laserowa-pach-2/. Zabieg przeprowadzony w profesjonalnym gabinecie jest niemal bezbolesny, a po serii 5-8 zabiegów możesz pożegnać się z odrastającymi włoskami. Znikną z Twojego życia na stałe.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here