regulacja brwi
fot. pixabay.com

Regulacja brwi to prawdziwa sztuka w obecnych czasach! Brwi, które mają odpowiedni kształt oraz wygląd zadbanych i odżywionych stanowią trend, a także przyciągają uwagę męskich spojrzeń. Jak odpowiednio wyregulować brwi? Sprawdź!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/regulacja-brwi-krok-po-kroku/

Kosmetyczka

Jeśli zależy ci na tym, by twoje brwi wyglądały pięknie i zdrowo, a także miały odpowiedni kształt i kolor, wówczas najlepiej udaj się do salonu kosmetycznego, w którym przeprowadzą na tobie kompleksowy zabieg pięknych brwi.

Wówczas kosmetyczka nie tylko wyreguluje kształt twoich brwi, ale również nada im odpowiedni kolor, a także odżywi włoski, które będą razem tworzyły wspaniały spójny wygląd.

Możesz wówczas również dowiedzieć się, jakie kosmetyki do brwi powinnaś używać, a także jak o nie prawidłowo dbać każdego dnia, aby jak najdłużej cieszyć się ich pięknym wyglądem.

Domowe sposoby

Jeśli jednak chcesz się sama nauczyć odpowiedniego regulowania brwi, to nic trudnego. Potrzebujesz do tego pęsety, lusterka powiększającego, dobrego światła oraz maści i chusteczek.

Zajmij odpowiednie stanowisko, w którym będziesz miała bardzo dobre oświetlenie na swojej twarzy, a także postaw lusterko, które ma funkcję powiększania. Posmaruj okolice brwi maścią lub kremem nawilżającym, lecz nie nakładaj zbyt grubej warstwy!

Po odpowiednim przygotowaniu możesz zacząć wyrywać włoski pęsetą. Pamiętaj, aby nie przesadzić i zachować równy kształt swoich brwi! Kieruj się pojedynczymi włoskami, które powinnaś powyrywać w pierwszej kolejności, dopiero później nadaj kształt swoim brwią regulując asymetrię.

Pamiętaj by po wyrywaniu brwi przyłożyć do skóry coś chłodnego, co złagodzi obrzęk i zaczerwienienie oraz posmaruj je środkiem regenerującym.

Chcąc na co dzień mieć również odpowiedni kształt brwi możesz zakupić specjalny żel, który będziesz na nie aplikować za pomocą drobnej szczoteczki. Pozwoli to twoim brwiom pozostać cały dzień w tym samym kształcie.

Przeczytaj też: http://www.miejscedobrejenergii.pl/trwale-prostowanie-wlosow/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here