gry akcji na PC

Komputerowe gry akcji to szeroko pojęty gatunek gier, który wymaga od gracza niezłego refleksu, spostrzegawczości oraz zręczności. Szczególną odmianą w tej kategorii gier są wersje przygodowe. Czym się wyróżniają? Cechują się przede wszystkim mniejszym naciskiem położonym na akcję, a większym na znaczeniem fabuły, rozwiązywanie zagadek logicznych, czy eksploracje otoczenia.

Źródło: https://www.poprostukasia.pl/gry-akcji/

Popularne komputerowe gry akcji

Counter-Strike: Global Offensive

Wersja Global Offensive to najnowsza odsłona znanej każdemu miłośnikowi gier sieciowej strzelaniny. W obecnej części rozgrywka dotyczy rywalizacji dwóch drużyn graczy, jedna składa się z terrorystów, a druga z jednostek specjalnych, które próbują ich powstrzymać. W zamian za eliminacje przeciwnika, dany gracz otrzymuje nagrodę w postaci gotówki. A ją może wydać na przykład na zakup nowej broni. W wersji Global Offensive mamy do dyspozycji cztery główne tryby zabawy, są to: Demolka, Wyścig Zbrojeń oraz dwa warianty trybu turniejowego. Co do map, większość z nich została stworzona, bazując na oryginalnych wersjach. Lista zmian dotyczy głównie dostępnego uzbrojenia.

GTA: Vice City

Grę GTA zna każdy, pod koniec lat 90 XX wieku był to hit, wśród gier. Najnowsza część Vice City to kontynuacja opowieści o świecie przestępczym. Ta wersja podobnie, jak w poprzednich częściach składa się z listy misji, każda z nich jest ze sobą połączona, tak by tworzyć spójną całość. Są to na przykład rabunki, kradzieże samochodów, morderstwa, podkładanie bomb oraz dostarczanie ważnych przesyłek. Na ulicach miasta możemy spotkać ludzi różnego pokroju, zaczynając od śmieciarzy, a kończąc na znanych politykach, czy gwiazdach rocka. Do dyspozycji podczas wykonywania misji mamy broń, w sumie aż 30 odmian. A przemieszać możemy się w dowolny sposób. Do wyboru mamy różne typy samochodów oraz (to akurat jest nowością w tej wersji) motory, helikoptery i motorówki.

Battlefield V

Battlefield V to nowa część bestsellerowej serii strzelanek, która zdobyła popularność na całym świecie. Fabuła nie ogranicza gracza do zabawy w jednego bohatera, w tej wersji podobnie jak w poprzednich częściach mamy możliwość przetestowania kilku odmiennych historii. Są to wydarzenia wojenne, a my mamy szanse poznać dramatyczne wydarzenia, które rozgrywały się na tle globalnej wojny.

Zobacz też: http://www.miejscedobrejenergii.pl/gry-laczace-pokolenia-ktore-pozycje-naleza-do-tej-grupy/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here